Świeradów Zdrój Raporty ze stoku

Raporty prosto ze stoku z ośrodka Świeradów Zdrój

Tutaj znajdziecie raporty śniegowe wrzucane przez użytkowników naszej aplikacji „Skiinfo Narty & Śnieg”, dostępnej na Androida i iPhona. Dzięki niej nie tylko macie dostęp do aktualnych danych na temat warunków narciarskich, kamerek i map z 2000 ośrodków narciarskich na całym świecie, ale także możecie zamieszczać własne raporty i zdjęcia prosto ze stoku. Raporty użytkowników aplikacji pozwalają dowiedzieć się z pierwszej ręki, jak rzeczywiście przedstawiają się warunki na trasach. Więcej informacji o aplikacji „Skiinfo Narty & Śnieg” oraz linki do jej pobrania znajdziecie tutaj: www.skiinfo.pl/mobile!
5 lat temu
Tanek
warunki świetne, ale nie polecam żeby kolejek nie było przy wyciągu
5 lat temu
Adam
Po świeżych opadach warunki b. dobre. Płaska, środkowa część stoku tylko pogarsza zjazd. Zwłaszcza przy "tępym" śniegu.
6 lat temu
mlotocki64
Dużo ludzi i jedna wielka mulda:-(
6 lat temu
maciek
warunki dobre, miejscami zlodowacenia, po południu tworzą się muldy bo jak dla mnie stok za wąski jak na pojemność kolejki 8 osobowej, trudno szybciej pojechać bo tłok na stoku. Kasy zamykają się o 16tej i nie da się oddać karty.
6 lat temu
luzar1977
Dzisiaj warunki rewelacja, dopadalo troszkę świeżego śniegu i jest super.
6 lat temu
Tomaj
Stok przygotowany bardzo dobrze, niestety od dłuższego czasu brak opadów i minusowej temp (nie dośnieżane) dlatego śnieg znika dość szybko.. na stoku 30-40 osób.
7 lat temu
ski
jakiś dramat był. Cały stok spływa. na górze jezioro wody przy wychodzeniu z górnej stacji. na górze jedna wielka mulda. chyba trzeba poczekać na ochlodzenie.
8 lat temu
iPhone (Wies?aw)
8 lat temu
mariuszgierczak1971
warunki super od rana , po południu już gorzej ale śnieg jest:)
8 lat temu
dejoy77
Górny odcinek jest w miarę ok ale dolny to masakra - wystające kamienie itp. Po dniu każdy ślizg do całkowitej regeneracji. Szkoda nart.
Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.