Zieleniec Sport Arena – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Zieleniec Sport Arena – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Zieleniec Sport Arena dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Zieleniec Sport Arena – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie (3.5)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
72 opinii/e
5 gwiazdek (15)
4 gwiazdki (12)
3 gwiazdki (12)
2 gwiazdki (10)
1 gwiazdka (23)
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Ireneusz Bisikiewicz
Fatalna Krajowa droga nr 8, krótki i niepewny sezon, zbyt duża liczba ludzi na stoku, każdy narciarz to w oczach obsługi - „oszust karnetowy” - podejrzliwość i policyjne metody na porządku dziennym. Nie ma co liczyć na słowo „przepraszam” za publiczne upokorzenie bez podstaw i bez podania przyczyny!!!!
Super instruktorzy, Blisko Wrocławia, czasami jest śnieg, dużo wyciągów/km2 powierzchni
za mało parkingów, krótkie trasy zjazdowe, tłok
Mariia Krysiuk
Dla początkujących narciarzy jest super! Jeździmy parę lat już, jesteśmy zadowoleni!
Renta Ratajczak
Same ahy ohy uwielbiam Zieleniec
Duże parkingi urocze widoki mili ludzie (obsługa,miejscowi)
Brak
Joanna Kowalska
Uwielbiam tutaj przyjeżdżać. Jest dużo tras do wyboru. Jestem osobą początkująca i dobrze mi się tu jeździ, również moim chłopakom: mężowi i synowi którzy są już na poziomie średniozaawansowanych. Mega plusem też jest parking , który jest darmowy i ZAWSZE jest miejsce !
Najlepszy na dolnymśląsku. Dla początkujących i średniozaawansowanych. Ogromny parking za który nie trzeba płacić i jest zawsze miejsce !
Ceny karnetów
Dominika
Ośrodek dostosowany do umiejętności, stoki na każdy poziom zaawansowania, duży wybór tras, możliwość przejechania przez wszystkie stoki korzystając z dodatkowy talerzyków, dużo szkolek i stoków zabezpieczonych.⛷️
Bardzo duży wybór tras z różnym poziomem zaawansowania
Mało miejsca na parkingach i w godzinach szczytu duże kolejki do wyciągów
Adam Adamski
Natomiast wyciągnij i ich obsługa bardzo słaba ,często niemiła ,trasy nieprzygotowane, mnóstwo lodu.... kamienie itd ..dużo przejazdów zamkniętych choć to środek sezonu.Karnet choć wykupiony dużo wcześniej na sześć dni zablokował się bo żona zmieniła kurtkę z czarnej na biała.... musieliśmy dopłacić 50 zł za odblokowanie i nie bardzo było o czym dyskutować. O kosmicznych cenach na wszystko ro już nie wspomnę. Daleko i bardzo długo nam jeszcze by się porównać z zagranicą.....a szkoda bo potencjał jest ...
Spory wybór restauracji i miła w nich obsługa
Słabe warunki,problemy z karnetami ....
Tomasz Leszczyński
Wszystko w lodzie, nigdzie nie posypane. Łupią za wjazdy, a nie mogą nawet posypać piaskiem chodników. Parkingi całe oblodzone.
Duży wybór tras
Brak miejsc parkingowych
Adam Nowak
25 styczeń jedno wielkie lodowisko jedna jazda i za skipas już nie zwracają
jedno wielkie lodowisko
Wies Pol
Byłem tam że sto razy, ten niepowtarzalny klimat to jest to
Krzysiek
Jestem tam od czasu do czasu od 1998 roku i widzę, jak się Zieleniec zmienia powoli, zmiany na lepsze, ale do standardów alpejskich jeszcze daleko. Zakwaterowań też stopniowo przybywa, ale ceny to już mają jak w Alpach (nie mówię tutaj o karnetach, bo one są trochę jeszcze tańsze niż tam, ale o zakwaterowaniu, choć i te z roku na rok są coraz wyższe), np. we Francji apartamenty z karnetem czy nawet zakwaterowanie w Austrii można znaleźć tańsze miejsca, ale nie w znanych kurortach, nie mówiąc już o warunkach narciarskich oraz widokach. Ale widać inwestycje na przyszłość, które być może uatrakcyjnią ten ośrodek jak choćby kolejka linowa łącząca Zieleniec z Dusznikami, która ma powstać "teoretycznie" do 2028 roku...Mam tylko nadzieję, ze więcej takich hoteli molochów w centrum Zieleńca nie będą juz budować, bo Zieleniec straci ten swój dotychczasowy, kameralny klimat
duża ilość wyciągów
za mało miejsc do parkowania, krótkie trasy, często słabe przygotowane stoki
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku Zieleniec Sport Arena, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.