Poráč Brodok Ceny karnetów 2022/23

Poráč Brodok Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Poráč Brodok? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Poráč Brodok Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w
Ostatnia aktualizacja: 5 sty 2021
Dzieci0-14
Dorośli15-61
Seniorzy62+
1-dniowy8.0015.004.00
1-dniowy - weekend8.0015.004.00
4-godzinny-10.00-
Dodatkowe informacje:

Ostatnia aktualizacja cen 05. sty 2021. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Poráč Brodok Zakwaterowanie

Poráč Brodok Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Poráč Brodok Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Poráč Brodok? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Poráč Brodok przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Poráč Brodok Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Poráč Brodok ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 14. sty 2023 i datą zamknięcia 12. mar 2023. Dzięki 3 trasom i 3 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +421 53 442 87 92.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: