Najlepiej oceniane ośrodki

Ocena łączna

Ośrodek z trasami dla wszystkich poziomów zaawansowania, bliskie zakwaterowanie, liczne atrakcje apres ski i dobra szkoła narciarska to wspaniałe ferie na śniegu.

Najlepsze ośrodki narciarskie Espace Diamant | Jakie są najpopularniejsze ośrodki narciarskie?

Na portalu Skiinfo narciarze i snowboardziści mogą oceniać ośrodki narciarskie - i to w różnych kategoriach. Który ośrodek narciarski jest najbardziej przyjazny rodzinom? Który z nich ma najlepsze stoki? Gdzie są najlepsze snowparki? Które ośrodki narciarskie są najlepsze na après-ski? Tutaj znajdziecie najlepsze ośrodki narciarskie. Ogólna ocena w rankingu opiera się nie tylko na głosach naszych użytkowników, ale także na opinii naszej redakcji i specjalnym algorytmie, który bierze pod uwagę wiele dodatkowych czynników. Czy twój ulubiony ośrodek narciarski znalazł się na liście najlepszych stacji w regionie Espace Diamant? Zachęcamy też do udziału w naszym rankingu. Wystarczy kliknąć na dowolny ośrodek narciarski i wystawić mu ocenę.

Zaplanuj swój wyjazd

Ośrodki - Espace Diamant | FAQ

Zrodzony z wyobraźni i ducha mieszkańców Savoyard, Espace Diamant jest idealnym miejscem do jazdy na nartach oraz radości ze wspólnie spędzanego czasu. W regionie znajdują się liczne lasy, trasy narciarskie oraz urocze, alpejskie wioski. Espace Diamant tworzy 6 ośrodków: Les Saisies i Hauteluce, należące do Beaufortain, wraz z Crest-Voland/Cohennoz, Notre-Dame-de-Bellecombe, Flumet i Praz sur Arly w Arly Valley. Zabierz swoje narty i ciesz się odkrywaniem Espace Diamant. Zróżnicowane ukształtowanie terenu sprzyja nartom rodzinnym, ale znakomitą rozrywkę mogą sobie zapewnić narciarze na różnych poziomach zaawansowania. Obszar ośrodka narciarskiego tworzą:- w 60% zielone i niebieskie stoki idealne dla rodzin, ale także wiele technicznie trudnych do zdobycia zboczy o nachyleniu wynoszącym ponad 1000 m w pionie;- lasy i stoki pokryte łatwo dostępnym śniegiem;- zaplecze sportowe o zaskakująco bogatej ofercie.Koniecznie spędź choć jeden dzień jeżdżąc na nartach po Espace Diamant Ski Area. Ciesz się wspaniałymi widokami oraz smakiem potraw lokalnej kuchni w jednej z górskich restauracji. Bardziej zaawansowanym narciarzom zwiedzanie Espace Diamant zajmie około czterech godzin jazdy. Istnieje idealna trasa łącząca wsie: Flumet, Praz sur Arly, Notre Damede Bellecombe, Les Saisies i Crest-Voland/Cohennoz.
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.