Savognin Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Savognin? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Savognin Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w CHF
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci10-15
Młodzież16-19
Dorośli20 +
Obowiązuje w sezonie: 2023-2024Cennik obowiązuje do: 1 kwi 2024499.00839.00929.00
Dodatkowe informacje: Reduzierte Saisonkarten-Preise bis 30. November 2023, hier angezeigt werden die Originaltarife, die ab dem 1.12.2023 gelten.

Ostatnia aktualizacja cen 05. paź 2023. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Savognin Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w CHF
Ostatnia aktualizacja: 28 lis 2023
Dodatkowe informacje: Kinder bis 5 Jahre gratis. Flurin-Kids 6-9 J.: Gilt nur in Begleitung eines Eltern-/Grosselternteils, der ebenfalls ein Ticket für den gleichen Zeitraum kauft - ansonsten gilt der Kindertarif. Bestellen Sie ihr Ticket für die Savognin Bergbahnen online, bequem und einfach von zu Hause. Die aktuell gültigen Tarife für die Wintersaison 2023/24 finden Sie ab November in unserem Online-Shop. - https://www.valsurses.ch/de/ferien-buchen/webshop-erlebnisse#/skipaesse

Ostatnia aktualizacja cen 28. lis 2023. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Savognin Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Savognin Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Savognin? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Savognin przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Savognin Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Savognin ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2023 – 2024 z datą otwarcia 07. gru 2024 i datą zamknięcia 01. kwi 2025. Dzięki 25 trasom i 12 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2023 – 2024 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +41 (0)81 659 16 16.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.