Engadin St. Moritz Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Engadin St. Moritz? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Engadin St. Moritz Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w CHF
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci6-12
Młodzież13-17
Dorośli
Obowiązuje w sezonie: 2023-2024Cennik obowiązuje do: 5 maj 2024730.001,460.002,190.00
Dodatkowe informacje: Preise gelten für den Graubünden Card. Gültig bei sämtlichen Bergbahnen in Graubünden inkl. Sedrun-Andermatt und Samnaun-Ischgl (Konzerttage Saisoneröffnung und Abschlusskonzert ausgeschlossen). Ausgenommen sind einzelne Kleinskilifte.

Ostatnia aktualizacja cen 19. wrz 2023. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Engadin St. Moritz Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w CHF
Ostatnia aktualizacja: 19 wrz 2023
Dodatkowe informacje: Ab sofort sind Skipässe für die Oberengadiner Bergbahnen über das dynamische Preismodell «Snow-Deal» für die Wintersaison buchbar. Kaufen Sie jetzt Ihren Skipass und profitieren Sie vom Frühbucherrabatt. Zusätzlich können Sie von attraktiven Familienermässigungen profitieren. https://www.engadin.ch/de/snow-deal-shop/

Ostatnia aktualizacja cen 19. wrz 2023. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Wypożyczalnie nart

Engadin St. Moritz Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Engadin St. Moritz Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Engadin St. Moritz? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Engadin St. Moritz przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Engadin St. Moritz Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Engadin St. Moritz ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2023 – 2024 z datą otwarcia 19. paź 2024 i datą zamknięcia 04. maj 2025. Dzięki 88 trasom i 58 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2023 – 2024 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +41 (0)81 830 00 00.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.