Vars, Guillestrois

Guillestrois Ośrodki narciarskie

Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Guillestrois Najlepiej oceniane ośrodki

Ocena łączna

Ośrodek z trasami dla wszystkich poziomów zaawansowania, bliskie zakwaterowanie, liczne atrakcje apres ski i dobra szkoła narciarska to wspaniałe ferie na śniegu.

Najlepsze ośrodki narciarskie Guillestrois | Jakie są najpopularniejsze ośrodki narciarskie?

Na portalu Skiinfo narciarze i snowboardziści mogą oceniać ośrodki narciarskie - i to w różnych kategoriach. Który ośrodek narciarski jest najbardziej przyjazny rodzinom? Który z nich ma najlepsze stoki? Gdzie są najlepsze snowparki? Które ośrodki narciarskie są najlepsze na après-ski? Tutaj znajdziecie najlepsze ośrodki narciarskie. Ogólna ocena w rankingu opiera się nie tylko na głosach naszych użytkowników, ale także na opinii naszej redakcji i specjalnym algorytmie, który bierze pod uwagę wiele dodatkowych czynników. Czy twój ulubiony ośrodek narciarski znalazł się na liście najlepszych stacji w regionie Guillestrois? Zachęcamy też do udziału w naszym rankingu. Wystarczy kliknąć na dowolny ośrodek narciarski i wystawić mu ocenę.

Zaplanuj swój wyjazd

Guillestrois Zakwaterowanie

Ośrodki - Guillestrois | FAQ

Między Ecrins i Queyras, w samym sercu wysokich Alp, leży dolina Guillestrois, obejmując rozległy obszar dziewiczej przyrody. Teren rozciąga się pomiędzy wysokościami: od 858 m, na poziomie rzeki Durance, aż do 3385 m n p m, gdzie leży Pic de la Font Sancte. Na terenie ośrodka narciarskiego la Forêt Blanche wznoszą się dwa wysokie szczyty: Risoul i Vars, umożliwiające uprawianie wszelkiego rodzaju zimowych aktywności.
Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.