Ski Snowstar Winter Sports Park Ceny karnetów 2022/23

Ski Snowstar Winter Sports Park Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Ski Snowstar Winter Sports Park? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Ski Snowstar Winter Sports Park Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w US$
Obowiązuje w sezonie:Dorośli
Obowiązuje w sezonie: 2018-2019Cennik obowiązuje do: 30 kwi 2019309.00
Dodatkowe informacje: Gold Individual Pass Visit resort website for the most up-to-date pass pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 26. lis 2018. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Ski Snowstar Winter Sports Park Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
NazwaOstatnia aktualizacja: 26 lis 2018Dzieci0-6Młodzież7-12Dorośli13-59Seniorzy60+
1-dniowy0.0025.0025.0025.00
1-dniowy - weekend0.0030.0035.0030.00
Dodatkowe informacje: Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 26. lis 2018. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Ski Snowstar Zakwaterowanie

Ski Snowstar Winter Sports Park Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Ski Snowstar Winter Sports Park Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Ski Snowstar Winter Sports Park? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Ski Snowstar Winter Sports Park przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Ski Snowstar Winter Sports Park Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Ski Snowstar Winter Sports Park ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 03. sty 2023 i datą zamknięcia 06. mar 2023. Dzięki 15 trasom i 6 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 309-798-2673.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: