Bydalsfjällen Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Bydalsfjällen? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Bydalsfjällen Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w SEK
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci0-7
Młodzież8-15
Dorośli16-64
Seniorzy65+
Obowiązuje w sezonie: 2023-2024Cennik obowiązuje do: 14 kwi 20240.003,750.004,790.0037,500.00
Dodatkowe informacje: Ordinarie pris

Ostatnia aktualizacja cen 13. paź 2023. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Bydalsfjällen Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
Ostatnia aktualizacja: 24 paź 2016
Dodatkowe informacje:

Ostatnia aktualizacja cen 24. paź 2016. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Bydalsfjällen Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Bydalsfjällen Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Bydalsfjällen? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Bydalsfjällen przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Bydalsfjällen Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Bydalsfjällen ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2023 – 2024 z datą otwarcia 16. gru 2023 i datą zamknięcia 21. kwi 2024. Dzięki 60 trasom i 15 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2023 – 2024 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +46 (0)643-320 09.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.