Raporty prosto ze stoku z ośrodka Szpindlerowy Młyn

Tutaj znajdziecie raporty śniegowe wrzucane przez użytkowników naszej aplikacji „Skiinfo Narty & Śnieg”, dostępnej na Androida i iPhona. Dzięki niej nie tylko macie dostęp do aktualnych danych na temat warunków narciarskich, kamerek i map z 2000 ośrodków narciarskich na całym świecie, ale także możecie zamieszczać własne raporty i zdjęcia prosto ze stoku. Raporty użytkowników aplikacji pozwalają dowiedzieć się z pierwszej ręki, jak rzeczywiście przedstawiają się warunki na trasach. Więcej informacji o aplikacji „Skiinfo Narty & Śnieg” oraz linki do jej pobrania znajdziecie tutaj: www.skiinfo.pl/mobile!
Coś tam jeszcze leży.
4 miesiące temu
Dobre warunki póki co
5 miesięcy temu
Do południa warunki bardzo dobre, ale ogólnie widać, że sezon się już kończy
5 miesięcy temu
Warunki świetne. Najlepsze w całym regionie. Można poj
5 miesięcy temu
5 miesięcy temu
6 miesięcy temu
Nie polecam. Stoki nie przygotowane. Brak ratrakowania. Nie ma nawet gdzie się zatrzymać i przysiąść aby spiąć narty, tylko w barze. Brak jakiejkolwiek ławeczki czy krzesełka. Jedyny plus to dużo śniegu i brak kolejek.
6 miesięcy temu
6 miesięcy temu
Stoki pięknie naśnieżone, bez przecierek i ubytków, ale za to mocno oblodzone i twarde jak beton. Śnieg z armatek, bo pomimo mrozów nie było naturalnego opadu, który poprawiłby jakość pokrywy. BURTON snowpark Horní Mísečky na razie w wersji okrojonej, są tylko przeszkody stałe (tuba i 2 boxy), brak ...
6 miesięcy temu
Mokry śnieg (ale jedyny w regionie), dużo ludzi.
7 miesięcy temu
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.