Veľké Ostré Ceny karnetów 2022/23

Veľké Ostré Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Veľké Ostré? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Veľké Ostré Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w
Ostatnia aktualizacja: 6 sty 2021
Dorośli
1-dniowy14.00
1-dniowy - weekend14.00
4-godzinny11.00
Dodatkowe informacje: Stredisko ponúka aj bodové lístky.

Ostatnia aktualizacja cen 06. sty 2021. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Veľké Ostré Zakwaterowanie

Veľké Ostré Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Veľké Ostré Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Veľké Ostré? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Veľké Ostré przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Veľké Ostré Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Veľké Ostré ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 07. sty 2024 i datą zamknięcia 17. mar 2024. Dzięki 2 trasom i 2 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +421 905 58 78 38.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: