Las Bawarski, Schwarzenbach am Wald

Schwarzenbach am Wald Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Schwarzenbach am Wald? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Schwarzenbach am Wald Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w
Ostatnia aktualizacja: 29 gru 2023
Dodatkowe informacje: Doppelschlepplift 30 Fahrten 15,50 EUR (11 EUR für Jugendliche); 12 Fahrten 8,00 EUR (5,50 EUR), 6 Fahrten 4,50 EUR (3,50 EUR), 1 Fahrt 1,00 EUR (0,80 EUR).

Ostatnia aktualizacja cen 29. gru 2023. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Schwarzenbach am Wald Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Schwarzenbach am Wald Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Schwarzenbach am Wald? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Schwarzenbach am Wald przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Schwarzenbach am Wald Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Schwarzenbach am Wald ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2023 – 2024 z datą otwarcia 28. gru 2024 i datą zamknięcia 09. mar 2025. Dzięki 3 trasom i 3 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2023 – 2024 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +49 (0) 9289 7104.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.