Waldkirchen - Oberfrauenwald Ceny karnetów 2022/23

Waldkirchen - Oberfrauenwald Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Waldkirchen - Oberfrauenwald? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Waldkirchen - Oberfrauenwald Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w
Ostatnia aktualizacja: 11 sty 2019
Dzieci
Młodzież
Dorośli
1-dniowy11.0011.0015.00
4-godzinny9.009.0012.00
Dodatkowe informacje:

Ostatnia aktualizacja cen 11. sty 2019. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Waldkirchen Zakwaterowanie

Waldkirchen - Oberfrauenwald Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Waldkirchen - Oberfrauenwald Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Waldkirchen - Oberfrauenwald? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Waldkirchen - Oberfrauenwald przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Waldkirchen - Oberfrauenwald Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Waldkirchen - Oberfrauenwald ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 16. gru 2023 i datą zamknięcia 16. mar 2024. Dzięki 1 trasom i 1 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +49 (0) 8581 8161.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: