Góra Kamieńsk Ceny karnetów 2022/23

Góra Kamieńsk Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Góra Kamieńsk? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Góra Kamieńsk Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w PLN
Ostatnia aktualizacja: 10 gru 2020
Dzieci0-5
Młodzież6-26
Dorośli27-69
Seniorzy70+
1-dniowy8.0072.0080.008.00
4-godzinny-40.5045.00-
Dodatkowe informacje: Karnet ulgowy przysługuje: * młodzieży uczącej się lub studentom do ukończenia 26 roku życia na podstawie ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej oraz posiadaczom " Bełchatowskiej Karty Rodziny" i "Łódzkiej Wojewódzkiej Karty Rodzin Wielodzietnych" * grupie zorganizowanej liczącej co najmniej 12 osób. Karnet za 8 zł przysługuje dzieciom do lat 5-u oraz osobom dorosłym po ukończeniu 70 roku życia po okazaniu ważnego dokumentu potwierdzającego wiek.

Ostatnia aktualizacja cen 10. gru 2020. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Góra Kamieńsk Zakwaterowanie

Góra Kamieńsk Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Góra Kamieńsk Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Góra Kamieńsk? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Góra Kamieńsk przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Góra Kamieńsk Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Góra Kamieńsk ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 06. sty 2024 i datą zamknięcia 25. lut 2024. Dzięki 2 trasom i 3 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +48 44 737 77 30.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: