Sugarloaf – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Sugarloaf – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Sugarloaf dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Sugarloaf – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie (3.1)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
63 opinii/e
5 gwiazdek (43)
4 gwiazdki (10)
3 gwiazdki (2)
2 gwiazdki (6)
1 gwiazdka (2)
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
GorskieEmocje
GorskieEmocje.com podróżuje po ośrodkach najciarskich i nagrywa reportaże. Zaczęliśmy w tym roku 2023 i będziemy się dzielić naszymi wrażeniami. Ośrodek Sugarloaf w Stanie Maine to drugi największy ośrodek narciarski na wschód od Mississipi. Rozlegla góra, duża ilość tras i obsługujących wyciągów. Świetnie przygotowane i naprawdę bardzo smaczne zaplecze kulinarne w licznych restauracjach. Świetna szkółka narciarska i sekcja dla dzieci i uczących się jeździć na nartach. Bardzo miła obsługa. Ogólnie polecamy i napewno wrócimy jeszcze raz w przyszłości.
Dobrze przygotowana sekcja dla dzieci i uczących się jeździć. Spory wybór tras dla zaawansowanych i ekspertów. Świetne jedzenie i restauracje. Duża ilość wyciągów, bez kolejek.
Małe zaplecze ski in ski out noclegowe .
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku Sugarloaf, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.