Sunday River Ceny karnetów 2022/23

Sunday River Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Sunday River? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Sunday River Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w US$
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci0-5
Młodzież6-18
Dorośli19-64
Seniorzy65-79
Obowiązuje w sezonie: 2022-2023Cennik obowiązuje do: 30 kwi 202330.00829.001,329.00989.00
Dodatkowe informacje: Gold New England Pass pricing shown. Visit ski resort website for most up to date season pass pricing and to buy a season pass.

Ostatnia aktualizacja cen 26. sie 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Sunday River Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
Ostatnia aktualizacja: 10 maj 2019
Dodatkowe informacje: Visit ski resort website for the latest lift ticket pricing: https://www.sundayriver.com/lift-tickets

Ostatnia aktualizacja cen 10. maj 2019. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Sunday River Zakwaterowanie

Sunday River Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Sunday River Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Sunday River? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Sunday River przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Sunday River Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Sunday River ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 17. lis 2022 i datą zamknięcia 23. kwi 2023. Dzięki 135 trasom i 19 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (800) 543-2SKI.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: