Grapa Ski - Litwinka (Czarna Góra) – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Grapa Ski - Litwinka (Czarna Góra) – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Grapa Ski - Litwinka (Czarna Góra) dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Grapa Ski - Litwinka (Czarna Góra) – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie (3.8)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Beata Bator
Super miejsce, bardzo przestronny, zadbany stok. Możliwość dostosowania trudności zjadow do możliwości zjeżdżających. Atrakcje dodatkowe typu, tunel śnieżny, slalomki, pontony z oddzielną platformą ruchomą do wciągania zjeżdżających z pontonami na górkę. Bardzo sympatyczna obsługa! Przyjazne osoby dużym grupom (zorganizowanym). Szeroka oferta gastronomiczna. Plusy i super plusy! Stok godny polecenia olzarowno dla rodzinek z dziecmi ale i dla grup zorganizowanych.
Kilka możliwości wyboru trudności tras zjazdowych, bardzo sympatyczna obsługa wyciągu, zadbana nawierzchnia, szeroka oferta gastronomiczna, przyjazna atmosfera tworzona przez obsługę.
Dużo chętnych do korzystania ze stoku :-)
wojtek
ośrodek bez kolejek a dotego szybka kanapa 4 osobowa. genialnie przygotowany ,zero muld.
wspólny karnet z kotelnicą
nie mam żadnych
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku Grapa Ski - Litwinka (Czarna Góra), aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.