Raporty prosto ze stoku z ośrodka Grapa Ski - Litwinka (Czarna Góra)

Tutaj znajdziecie raporty śniegowe wrzucane przez użytkowników naszej aplikacji „Skiinfo Narty & Śnieg”, dostępnej na Androida i iPhona. Dzięki niej nie tylko macie dostęp do aktualnych danych na temat warunków narciarskich, kamerek i map z 2000 ośrodków narciarskich na całym świecie, ale także możecie zamieszczać własne raporty i zdjęcia prosto ze stoku. Raporty użytkowników aplikacji pozwalają dowiedzieć się z pierwszej ręki, jak rzeczywiście przedstawiają się warunki na trasach. Więcej informacji o aplikacji „Skiinfo Narty & Śnieg” oraz linki do jej pobrania znajdziecie tutaj: www.skiinfo.pl/mobile!
Nie ma na czym jeździć juz
5 miesięcy temu
Zazwyczaj najlepiej przygotowany stok narciarski na Podhalu. Pełny profesjonalizm. Super. No i brak kolejek, bo po drugiej stronie rzeki wszyscy stoją. Tu się jeździ.
7 miesięcy temu
Powyżej hard
2 lata temu
Igła!
2 lata temu
Najlepszy stok na Podhalu.
8 lat temu
Doskonale przygotowany stok, nawet przy dodatnich temperaturach nie tworzą się muldy. Może śmiało konkurować z Kotelnica i Rusinskim. Ma najszybszy wyciąg. Wieczorne jazdy na szerokim i dość pustym stoku to wielka przyjemność. Do wyciągu nie stoisz w kolejce. Wyjeżdżasz i zjezdzasz. Polecam wszystki...
8 lat temu
sypie śnieg
9 lat temu
od rana sypie i tak ma być cały dzień
9 lat temu
świetne warunki. małe kolejki. alternatywa dla zatłoczonej kotelnicy! ski pas TATRYSKI daje radę! jeden karnet, kilka ośrodków, kilkadziesiąt tras - wszystko blisko siebie!
10 lat temu
11 lat temu
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.