Raporty prosto ze stoku z ośrodka Zakopane - Kasprowy Wierch

Tutaj znajdziecie raporty śniegowe wrzucane przez użytkowników naszej aplikacji „Skiinfo Narty & Śnieg”, dostępnej na Androida i iPhona. Dzięki niej nie tylko macie dostęp do aktualnych danych na temat warunków narciarskich, kamerek i map z 2000 ośrodków narciarskich na całym świecie, ale także możecie zamieszczać własne raporty i zdjęcia prosto ze stoku. Raporty użytkowników aplikacji pozwalają dowiedzieć się z pierwszej ręki, jak rzeczywiście przedstawiają się warunki na trasach. Więcej informacji o aplikacji „Skiinfo Narty & Śnieg” oraz linki do jej pobrania znajdziecie tutaj: www.skiinfo.pl/mobile!
5 dni temu
Przy takiej pogodzie jak jest teraz (+10°C) warunki tak dobre, że to jak przeniesienie do innego świata. Rano sztruks. Mimo dużej liczby narciarzy i mocnego nasłonecznienia trasa gąsienicowa trzyma się bardzo dobrze prawie do końca dnia. Trasa goryczkowa koło 15 jest już mocno podniszczona i zlodzon...
2 miesiące temu
Od soboty do dzisiaj nieźle. Dziś pada …
3 miesiące temu
Dobre warunki. Zjazd możliwy do samego dołu.
4 miesiące temu
PIYKNIE
4 miesiące temu
Super
4 miesiące temu
1 rok temu
Piękna pogoda, sporo śniegu. 14.01.2023 otwarty tylko wyciąg od gąsienicowej ale zjazd nartostrada do Kuźnic odbył się bezproblemowo.
1 rok temu
14.01.2023 - czynny tylko wyciąg od strony gąsienicowej. Piękna pogoda, mało ludzi - żyć nie umierać :) na koniec zjazd do Kuźnic nartostradą.
1 rok temu
Piękna pogoda, zmrożony śnieg. Sporo ludzi na Goryczkowej, malo na Gąsienicowej. Ehhh ten Kasprowy. Nic tu nie ma a ciągnie...
3 lata temu
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.