Zakopane - Polana Szymoszkowa – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Zakopane - Polana Szymoszkowa – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Zakopane - Polana Szymoszkowa dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Zakopane - Polana Szymoszkowa – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie (3.6)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Janina
Polecam. Instruktorzy sympatyczni i profesjonalni, dzieciaki były zachwycone. My rodzice w tym czasie mogliśmy spokojnie pojeździć na nartach jednocześnie podglądając lekcje dzieciaków. Byliśmy w zeszłym sezonie i w tym także napewno wrócimy.. Mam wrażenie, że ludzi piszą tylko negatywne komentarze, jeśli coś im nie pasuje, natomiast rzadko zdarza się napisać nam coś pozytywnego, a szkoda bo uważam, że często jest to krzywdzące. Janina
także na pewno wrócimy!
Dawid
Za dużo Januszy i Grażyn z dziećmi Za dużo narciarzy z przypadku
Patrycja Kamińska
Dzień dobry. Polecam w 100%. Pełen profesjonalizm, instruktorzy i obsługa bardzo miła. Idealne miejsce do nauki dla dzieci oraz do jazdy dla zaawansowanych.
Seba
Jedna wielka porażka. Dziecko samo nie może jeżdzić na wyciągu taśmowym, tylko z instruktorem a instruktor kosztuje 140zł za godz. Wyszło na to że ośla łączka jest tylko dla szkółki narciarskiej. Brak karnetów na punkty, są tylko czasowe. Jeżdziliśmy na małe ciche, tam jest rewelacja! Polana Szymoszkowa to po prostu dramat i drożyzna Nigdy więcej nie przyjadę z rodziną na ten stok!!!!
Jarek Wolny
Omijajcie duuuuzym łukiem.. I stok a szczególnie pasożytujący h, podpitych pseudo Instruktorow.. Można się od nich nauczyć jak obrzucać błotem turystę.,, przeszkadzajacego " im w dorabianiu się Dutków..
Był śnieg
Pasożytujący Instruktorzy, wolne krzesełko. Słaby ratrak. Długie kolejki
Mariusz Kanas
Minusy to napewno wolno jadące krzesełko. Największy jednak to Instruktorzy którzy skupiając się na zarabianiu kasy TOTALNIE PRZESZKADZAJĄ NARCIARZOM. poprzez ustawianie pacholkow, jazdę wężem z dziećmi i stanie w poprzek stoku. Niestosujacy turyści są DOSŁOWNIE OBRZUCANI OBELGAMI LUB WYZWISKAMI za przeszkadzanie w ich dorabianiu się na dzieciach... I nie mówię tu o zwracaniu uwagi ale o wulgaryzmach płynących z często podpitych Instruktorow..
Położenie
Pasożytujący Instruktorzy, wolne krzesełko. Słaby ratrak. Długie kolejki
Arkadiusz Kozak
Tragedia!! Uwaga na pasożytów. Podpitych Instruktorow ze Szkółki Szymoszkowa. Legalna SZARA STREFA.. Długie rozgrzewki, stanie na stoku
Polozenie
Pasożytujący Instruktorzy
Stanley Pressed
Poziom przygotowania stoku naprawdę fatalny, muldy to właściwie było całe pasmo górskie, nawet doświadczeni narciarze padali jak muchy, zero przyjemności z jazdy. Poza tym straszne buractwo wśród instruktorów - np. jeden (starszy) pan ze swoimi dorosłymi uczniami wcisnął się przede mnie i moją dziewczynę w kolejce do wyciągu... przesuwając nas ręką. Panowie przy wyciągu zwracali wszystkim uwagę na zasłanianie ust i nosa co na plus. Nie polecam!
Gre Gu
Stok albo w ogóle nie jest ratrakowany, albo tylko dla pucu jeden przejazd ratrakiem - nawet tuż po otwarciu śnieg jest luźny i nie ubity. Znajomy gospodarz, który mieszka przy stoku, opowiadał, że już od 2 lat tak robią. Luźny "śnieg", sypki niczym piach po kolana. Monopol działa.
kosmiczna cena :)
Monopol i jakość
Iza Tarnowska
Byłam z dwojgiem dzieci w szkółce narciarskiej Sitnuś. Poziom instruktorów kiepski. Zajęcia były skracane do 1,5 godz.Zero zabawy i zaangażowania instruktorów. bałagan.Żeby odebrać dokument musiałam czekać i nikt nic nie wiedział.Dzieci zostały zniechęcone do nauki.Nie polecam.
nie ma
same
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku Zakopane - Polana Szymoszkowa, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.