Aktualne warunki narciarskie Zakopane - Polana Szymoszkowa

Przed wyjazdem na narty sprawdź warunki narciarskie w ośrodku Zakopane - Polana Szymoszkowa. Obecnie nie posiadamy żadnych informacji na temat sumy opadów śniegu dla ośrodka Zakopane - Polana Szymoszkowa. Z tej strony można dowiedzieć się, ile stoków i wyciągów jest czynnych, kiedy ostatnio padał śnieg, ile śniegu spadło i jaka jest pogoda w ośrodku.
Zakopane - Polana SzymoszkowaZamknięty

Ostatnie opady śniegu

      
0cm0cm0cm0cm0cm0cm
Walka człowieka z giga-anomalią temperaturową. Na stoku jest wystarczająca warstwa, tyle że nie śniegu, ale jakiejś mieszaniny pokruszonego lodu, ciapy i wody. Można jeździć, ale tylko przy ogromnej dawce optymizmu i determinacji
2 miesiące temu

Przegląd Ośrodka

hero
14. gru
Planowany początek sezonu
16. mar
Planowane zakończenie sezonu
Największym atutem ośrodka narciarskiego Polana Szymoszkowa położonego na południowym stoku Gubałówki jest cudowna panorama głównego grzbietu Tatr i Giewontu. Narciarze i snowboardziści mają tu do dyspozycji dwa wyciągi. Tak zwana „Duża kolej” to sześcioosobowa kanapa z osłoną przed wiatrem i śniegiem, która wiedzie na sam szczyt Gubałówki. Przeznaczona jest dla zaawansowanych narciarzy, gdyż z górnej stacji w dół prowadzi czerwona trasa o długości 1342 m i średnim nachyleniu rzędu 20 proc. Na szczycie znajdują się panoramiczne bary i restauracje chętnie odwiedzane przez miłośników górskich widoków. Mała kolej obsługuje wyłącznie dolną, łagodniejszą część stoku oznaczoną kolorem niebieskim. Na terenie ośrodka znajduje się przedszkole narciarsko-snowboardowe dla dzieci w wieku od 4 lat do 12 roku życia Kids Park Szymoszkowa oraz zimowy plac zabaw dla dzieci. 

Zaplanuj swój wyjazd

Ośrodki w Pobliżu & Powiązane Regiony

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.