Massachusetts, Nashoba Valley

Nashoba Valley Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Nashoba Valley? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Nashoba Valley Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w US$
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci0-5
Dorośli13-64
Seniorzy65+
Obowiązuje w sezonie: 2023-2024Cennik obowiązuje do: 17 mar 2024400.00700.00199.00
Dodatkowe informacje: Unlimited Season Pass Regular pricing. Visit resort website for the most up-to-date pass pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 24. paź 2023. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Nashoba Valley Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
Ostatnia aktualizacja: 6 paź 2023
Dzieci0-5
Dorośli
4-godzinny38.0070.00
Dodatkowe informacje: Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 06. paź 2023. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Nashoba Valley Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Nashoba Valley Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Nashoba Valley? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Nashoba Valley przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Nashoba Valley Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Nashoba Valley ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2023 – 2024 z datą otwarcia 27. gru 2024 i datą zamknięcia 23. mar 2025. Dzięki 17 trasom i 10 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2023 – 2024 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (978) 692-3033.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.