Afton Alps Ceny karnetów 2022/23

Afton Alps Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Afton Alps? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Afton Alps Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w US$
Obowiązuje w sezonie:Dzieci5-12Dorośli13+
Obowiązuje w sezonie: 2022-2023Cennik obowiązuje do: 30 kwi 2023439.00859.00
Dodatkowe informacje: Pricing shown is for the full Epic Pass. Visit ski resort website for most up to date season pass pricing and to buy a season pass.

Ostatnia aktualizacja cen 24. sie 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Afton Alps Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
NazwaOstatnia aktualizacja: 8 maj 2019DzieciDorośliSeniorzy
1-dniowy50.0055.0050.00
1-dniowy - weekend55.0060.0055.00
Dodatkowe informacje: Visit ski resort website for the latest lift ticket pricing: https://www.aftonalps.com/tickets-rentals/aa-lift-tickets

Ostatnia aktualizacja cen 08. maj 2019. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Afton Alps Zakwaterowanie

Afton Alps Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Afton Alps Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Afton Alps? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Afton Alps przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Afton Alps Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Afton Alps ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 18. lis 2022 i datą zamknięcia 20. mar 2023. Dzięki 37 trasom i 21 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 651-436-5245.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: