Buena Vista Ski Area Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Buena Vista Ski Area? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Buena Vista Ski Area Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w US$
Obowiązuje w sezonie:
Młodzież6-12
Dorośli13+
Obowiązuje w sezonie: 2023-2024Cennik obowiązuje do: 17 mar 2024325.00375.00
Dodatkowe informacje: Unlimited Season Pass. Visit resort website for the most up-to-date season pass pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 12. gru 2023. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Buena Vista Ski Area Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
Ostatnia aktualizacja: 15 gru 2023
Młodzież6-12
Dorośli13+
1-dniowy25.0025.00
1-dniowy - weekend45.0055.00
Dodatkowe informacje: Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 15. gru 2023. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Buena Vista Ski Area Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Buena Vista Ski Area Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Buena Vista Ski Area? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Buena Vista Ski Area przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Buena Vista Ski Area Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Buena Vista Ski Area ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2024 – 2025 z datą otwarcia 29. lis 2024 i datą zamknięcia 16. mar 2025. Dzięki 17 trasom i 6 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2024 – 2025 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 218-243-2231.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.