Lutsen Mountains Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Lutsen Mountains? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Lutsen Mountains Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w US$
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci
Młodzież
Dorośli
Seniorzy
Obowiązuje w sezonie: 2023-2024Cennik obowiązuje do: 28 kwi 2024900.00900.00900.00900.00
Dodatkowe informacje: Legendary Gold Pass - UNLIMITED ACCESS TO THREE LEGENDARY RESORTS! One pass product for all ages that gives you unlimited access open to close at Lutsen Mountains, Granite Peak, and Snowriver Mountain Resort.Kup online

Ostatnia aktualizacja cen 19. gru 2023. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Lutsen Mountains Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
Ostatnia aktualizacja: 3 paź 2023
Dzieci0-5
Młodzież6-15
Dorośli16-79
Seniorzy80+
1-dniowy0.0089.00109.000.00
Dodatkowe informacje: Prime Season prices. Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing. Kup online

Ostatnia aktualizacja cen 03. paź 2023. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Karnety

Lutsen Mountains Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Lutsen Mountains Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Lutsen Mountains? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Lutsen Mountains przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Lutsen Mountains Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Lutsen Mountains ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2023 – 2024 z datą otwarcia 29. lis 2024 i datą zamknięcia 06. kwi 2025. Dzięki 62 trasom i 7 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2023 – 2024 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 218-663-7281.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.