Frabosa Soprana - Mondolè Ski, Mondolè Ski

Mondolè Ski Ośrodki narciarskie

Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Mondolè Ski Najlepiej oceniane ośrodki

Ocena łączna

Ośrodek z trasami dla wszystkich poziomów zaawansowania, bliskie zakwaterowanie, liczne atrakcje apres ski i dobra szkoła narciarska to wspaniałe ferie na śniegu.

Najlepsze ośrodki narciarskie Mondolè Ski | Jakie są najpopularniejsze ośrodki narciarskie?

Na portalu Skiinfo narciarze i snowboardziści mogą oceniać ośrodki narciarskie - i to w różnych kategoriach. Który ośrodek narciarski jest najbardziej przyjazny rodzinom? Który z nich ma najlepsze stoki? Gdzie są najlepsze snowparki? Które ośrodki narciarskie są najlepsze na après-ski? Tutaj znajdziecie najlepsze ośrodki narciarskie. Ogólna ocena w rankingu opiera się nie tylko na głosach naszych użytkowników, ale także na opinii naszej redakcji i specjalnym algorytmie, który bierze pod uwagę wiele dodatkowych czynników. Czy twój ulubiony ośrodek narciarski znalazł się na liście najlepszych stacji w regionie Mondolè Ski? Zachęcamy też do udziału w naszym rankingu. Wystarczy kliknąć na dowolny ośrodek narciarski i wystawić mu ocenę.

Zaplanuj swój wyjazd

Mondolè Ski Zakwaterowanie

Ośrodki - Mondolè Ski | FAQ

W samym sercu nadmorskich Alp, w Piemont, prowincji Cuneo, do którego z łatwością można dotrzeć z wielu głównych autostrad, mieści się kompleks narciarski Mondolè, obejmujący kurorty: Artesina, Frabosa Soprana i Prato Nevoso. Ponad 130 km dobrze utrzymanych wyciągów narciarskich pierwszej klasy, sztucznie naśnieżanych, wykwalifikowane szkoły oraz kluby narciarskie, wyspecjalizowane w zaspokajaniu pragnień wielu narciarzy. Dogodne zakwaterowanie dla 4000 osób zapewniają liczne hotele, domy noclegowe i apartamenty. Jest też wiele restauracji, lokalnych barów, typowych dla tej okolicy, dyskoteki, puby i miejsca do spotkań na stokach, alpejskie schorniska - baite, położone wysoko chaty, a także sklepy i centra handlowe. Wszystko to sprawia, że jest to miejsce dogodne dla turystów w każdym wieku.
Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.