Goderdzi Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Goderdzi? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Goderdzi Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
Ostatnia aktualizacja: 1 lis 2019
Dzieci6-18
Dorośli18+
1-dniowy15.0015.00
1-dniowy - weekend15.0025.00
2-dniowy28.0048.00
6-dniowy87.00145.00
Dodatkowe informacje: Prices are given in local currency, Georgian GEL

Ostatnia aktualizacja cen 01. lis 2019. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Goderdzi Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Goderdzi Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Goderdzi? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Goderdzi przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Goderdzi Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Goderdzi ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2024 – 2025 z datą otwarcia 07. gru 2024 i datą zamknięcia 30. mar 2025. Dzięki 4 trasom i 4 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2024 – 2025 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu .

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.