Elko SnoBowl Ceny karnetów 2022/23

Elko SnoBowl Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Elko SnoBowl? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Elko SnoBowl Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w US$
Obowiązuje w sezonie:Młodzież13-18Dorośli37-64Seniorzy65+
Obowiązuje w sezonie: 2022-2023Cennik obowiązuje do: 26 sie 2022525.00899.00675.00
Dodatkowe informacje: Power Pass pricing. Unlimited Access: Snowbowl, Purgatory, Brian Head, Hesperus, Sipapu, Pajarito, Nordic Valley & Spider Mountain. Visit resort website for the most up-to-date pass pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 25. sie 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Elko SnoBowl Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
NazwaOstatnia aktualizacja: 2 lis 2017Dorośli
1-dniowy20.00
1-dniowy - weekend20.00
Dodatkowe informacje: Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 02. lis 2017. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Elko SnoBowl Zakwaterowanie

Elko SnoBowl Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Elko SnoBowl Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Elko SnoBowl? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Elko SnoBowl przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Elko SnoBowl Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Elko SnoBowl ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 31. gru 2022 i datą zamknięcia 02. kwi 2023. Dzięki 10 trasom i 2 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 775-934-3191.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: