Nevada, Lee Canyon

Lee Canyon Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Lee Canyon? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Lee Canyon Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w US$
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci0-12
Młodzież13-18
Dorośli30-36
Seniorzy65+
Obowiązuje w sezonie: 2023-2024Cennik obowiązuje do: 3 lis 20230.00749.001,049.001,149.00
Dodatkowe informacje: Power Pass pricing. The Power Pass gets you unlimited access to Lee Canyon and 9 other Power Pass mountains! Visit resort website for the most up-to-date pass pricing & info on discounted specialty passes.

Ostatnia aktualizacja cen 10. paź 2023. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Lee Canyon Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
Ostatnia aktualizacja: 14 gru 2023
Dorośli
1-dniowy59.00
1-dniowy - weekend69.00
Dodatkowe informacje: Dec 20 Sample pricing as of this writing. Lift ticket pricing and availability are date specific.

Ostatnia aktualizacja cen 14. gru 2023. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Lee Canyon Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Lee Canyon Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Lee Canyon? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Lee Canyon przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Lee Canyon Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Lee Canyon ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2023 – 2024 z datą otwarcia 16. gru 2023 i datą zamknięcia 05. maj 2024. Dzięki 28 trasom i 5 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2023 – 2024 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 702-385-2754.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.