Mt. Rose - Ski Tahoe Ceny karnetów 2022/23

Mt. Rose - Ski Tahoe Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Mt. Rose - Ski Tahoe? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Mt. Rose - Ski Tahoe Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w US$
Obowiązuje w sezonie:Dzieci6-15Dorośli16+
Obowiązuje w sezonie: 2022-2023Cennik obowiązuje do: 23 kwi 2023375.00795.00
Dodatkowe informacje: Premier Pass pricing shown. Visit resort website for more pass options and the most up-to-date pass pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 26. sie 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Mt. Rose - Ski Tahoe Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
NazwaOstatnia aktualizacja: 13 lis 2018Dorośli16+
1-dniowy135.00
1-dniowy - weekend135.00
Dodatkowe informacje: Visit skirose.com for the most up-to-date lift ticket pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 13. lis 2018. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Mt. Rose Zakwaterowanie

Mt. Rose - Ski Tahoe Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Mt. Rose - Ski Tahoe Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Mt. Rose - Ski Tahoe? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Mt. Rose - Ski Tahoe przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Mt. Rose - Ski Tahoe Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Mt. Rose - Ski Tahoe ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 09. gru 2022 i datą zamknięcia 08. maj 2022. Dzięki 65 trasom i 8 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 800-754-7673.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: