Loon Mountain Ceny karnetów 2022/23

Loon Mountain Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Loon Mountain? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Loon Mountain Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w US$
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci0-5
Młodzież6-18
Dorośli19-64
Seniorzy65-79
Obowiązuje w sezonie: 2022-2023Cennik obowiązuje do: 30 kwi 202330.00829.001,329.00989.00
Dodatkowe informacje: Gold New England Pass prices shown. Gold Pass gives you unlimited access to Loon, Sunday River and Sugarloaf resorts all winter long—no blackout dates! Visit ski resort website for most up to date season pass pricing and to buy a season pass.

Ostatnia aktualizacja cen 17. sie 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Loon Mountain Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
Ostatnia aktualizacja: 2 lis 2022
Dodatkowe informacje: Visit ski resort website for the latest lift ticket pricing: http://loonmtn.com/lift-tickets

Ostatnia aktualizacja cen 02. lis 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Szkoły narciarskie

Loon Mountain Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Loon Mountain Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Loon Mountain? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Loon Mountain przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Loon Mountain Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Loon Mountain ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 22. lis 2023 i datą zamknięcia 14. kwi 2024. Dzięki 61 trasom i 10 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (800) 229-LOON.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: