Craigieburn Valley Ski Area Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Craigieburn Valley Ski Area? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Craigieburn Valley Ski Area Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w NZD
Obowiązuje w sezonie:
Młodzież13-17
Dorośli
Obowiązuje w sezonie: 2018-2019Cennik obowiązuje do: 31 paź 2018150.00400.00
Dodatkowe informacje: Our standard membership tier, ordinary members receive discounts on tow passes and accommodation, as well as the benefits of a social membership. Visit resort website for the most up-to-date pass pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 19. lip 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Craigieburn Valley Ski Area Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w NZD
Ostatnia aktualizacja: 12 maj 2023
Dzieci0-13
Młodzież13-18
Dorośli18-70
Seniorzy70+
1-dniowy0.0035.0099.000.00
1-dniowy - weekend0.0035.0099.000.00
Dodatkowe informacje: Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing. Prices indicated are for the non-members. For the latest pricing and other options, click/tap Purchase.

Ostatnia aktualizacja cen 12. maj 2023. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Craigieburn Valley Ski Area Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Craigieburn Valley Ski Area Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Craigieburn Valley Ski Area? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Craigieburn Valley Ski Area przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Craigieburn Valley Ski Area Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Craigieburn Valley Ski Area ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2023 – 2024 z datą otwarcia 20. lip 2024 i datą zamknięcia 15. wrz 2024. Dzięki 25 trasom i 3 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2023 – 2024 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 64-03-318-8711.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.