Manganui Ski Area Ceny karnetów 2022/23

Manganui Ski Area Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Manganui Ski Area? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Manganui Ski Area Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

Dodatkowe informacje: Season passes are available to current SMC members. For 2018 Season Pass rates, See the Club Membership page.

Ostatnia aktualizacja cen 26. kwi 2018. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Manganui Ski Area Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w NZD
Ostatnia aktualizacja: 9 cze 2017
Dzieci0-4
Młodzież5-17
Dorośli18-70
Seniorzy70+
1-dniowy0.0030.0045.000.00
1-dniowy - weekend0.0030.0045.000.00
Dodatkowe informacje: Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 09. cze 2017. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Manganui Zakwaterowanie

Manganui Ski Area Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Manganui Ski Area Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Manganui Ski Area? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Manganui Ski Area przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Manganui Ski Area Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Manganui Ski Area ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 05. sie 2023 i datą zamknięcia 08. paź 2023. Dzięki 17 trasom i 5 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 027 2800 860.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: