Mt. Olympus Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Mt. Olympus? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Mt. Olympus Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w NZD
Obowiązuje w sezonie:
Młodzież
Dorośli
Obowiązuje w sezonie: 2018-2019Cennik obowiązuje do: 31 paź 2018360.00540.00
Dodatkowe informacje: See website for most up to date pass pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 26. kwi 2018. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Mt. Olympus Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w NZD
Ostatnia aktualizacja: 12 kwi 2017
Dodatkowe informacje: Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 12. kwi 2017. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Mt. Olympus Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Mt. Olympus Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Mt. Olympus? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Mt. Olympus przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Mt. Olympus Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Mt. Olympus ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2024 – 2025 z datą otwarcia 28. lip 2024 i datą zamknięcia 06. paź 2024. Dzięki 15 trasom i 5 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2024 – 2025 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 0800-686-596.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.