Ohau Snow Fields Ceny karnetów 2022/23

Ohau Snow Fields Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Ohau Snow Fields? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Ohau Snow Fields Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w NZD
Obowiązuje w sezonie:
Młodzież
Dorośli
Seniorzy
Obowiązuje w sezonie: 2018-2019Cennik obowiązuje do: 15 maj 2018165.00630.00425.00
Dodatkowe informacje: Visit resort website for the most up-to-date pass pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 26. kwi 2018. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Ohau Snow Fields Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w NZD
Ostatnia aktualizacja: 12 kwi 2017
Dzieci
Dorośli
1-dniowy36.0090.00
Dodatkowe informacje: Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 12. kwi 2017. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Ohau Snow Fields Zakwaterowanie

Ohau Snow Fields Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Ohau Snow Fields Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Ohau Snow Fields? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Ohau Snow Fields przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Ohau Snow Fields Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Ohau Snow Fields ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 24. cze 2023 i datą zamknięcia 08. paź 2023. Dzięki 15 trasom i 3 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 64-03-438-9885.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: