Nowy Jork, Bristol Mountain

Bristol Mountain Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Bristol Mountain? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Bristol Mountain Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w US$
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci0-6
Dorośli18+
Seniorzy70+
Obowiązuje w sezonie: 2023-2024Cennik obowiązuje do: 7 kwi 20240.00995.00795.00
Dodatkowe informacje: Executive Season Pass pricing. 2nd, 3rd, 4th Family Member (age 7-22) - 750US$, 5th family member (age 7-22) - 250US$. Visit resort website for the most up-to-date season pass pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 10. paź 2023. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Bristol Mountain Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
Ostatnia aktualizacja: 15 gru 2023
Dorośli
1-dniowy54.00
Dodatkowe informacje: Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 15. gru 2023. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Bristol Mountain Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Bristol Mountain Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Bristol Mountain? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Bristol Mountain przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Bristol Mountain Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Bristol Mountain ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2023 – 2024 z datą otwarcia 28. lis 2024 i datą zamknięcia 06. kwi 2025. Dzięki 39 trasom i 6 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2023 – 2024 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (585) 374-6000.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.