Buffalo Ski Club Ski Area Ceny karnetów 2022/23

Buffalo Ski Club Ski Area Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Buffalo Ski Club Ski Area? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Buffalo Ski Club Ski Area Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w US$
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci
Obowiązuje w sezonie: 2022-2023Cennik obowiązuje do: 30 kwi 2023500.00
Dodatkowe informacje: Trial membership season unless you decide to sign up for lessons. Grow With Us Membership Initiation $500 + annual season pass. Your oldest child must be 6 years old or younger on or before 12/31/2022

Ostatnia aktualizacja cen 26. sie 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Buffalo Ski Club Ski Area Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
Ostatnia aktualizacja: 12 lis 2018
Młodzież6-16
Dorośli17-64
Seniorzy65+
1-dniowy25.0035.0025.00
1-dniowy - weekend39.0050.0039.00
Dodatkowe informacje: Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 12. lis 2018. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Buffalo Ski Club Zakwaterowanie

Buffalo Ski Club Ski Area Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Buffalo Ski Club Ski Area Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Buffalo Ski Club Ski Area? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Buffalo Ski Club Ski Area przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Buffalo Ski Club Ski Area Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Buffalo Ski Club Ski Area ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 31. gru 2023 i datą zamknięcia 26. mar 2024. Dzięki 43 trasom i 6 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 716-941-5654.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: