Dry Hill Ski Area Ceny karnetów 2022/23

Dry Hill Ski Area Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Dry Hill Ski Area? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Dry Hill Ski Area Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w US$
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci0-5
Dorośli
Seniorzy65+
Obowiązuje w sezonie: 2022-2023Cennik obowiązuje do: 30 kwi 20230.00335.00150.00
Dodatkowe informacje: Regular prices. Visit resort website for the most up-to-date pass pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 24. sie 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Dry Hill Ski Area Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
Ostatnia aktualizacja: 14 lis 2018
Młodzież0-12
Dorośli13+
Seniorzy65+
1-dniowy - weekend30.0035.0015.00
Dodatkowe informacje: MILITARY DISCOUNT $2.00 off on tickets w/I.D. (active military & family) Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 14. lis 2018. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Dry Hill Zakwaterowanie

Dry Hill Ski Area Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Dry Hill Ski Area Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Dry Hill Ski Area? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Dry Hill Ski Area przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Dry Hill Ski Area Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Dry Hill Ski Area ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 25. lis 2022 i datą zamknięcia 19. mar 2023. Dzięki 7 trasom i 3 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 800-379-8584.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: