Nowy Meksyk, Pajarito

Pajarito Mountain Ski Area Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Pajarito Mountain Ski Area? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Pajarito Mountain Ski Area Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
Ostatnia aktualizacja: 21 gru 2023
Dzieci
1-dniowy0.00
1-dniowy - weekend0.00
Dodatkowe informacje: Lift ticket is dynamic and changes with demand.

Ostatnia aktualizacja cen 21. gru 2023. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Pajarito Mountain Ski Area Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Pajarito Mountain Ski Area Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Pajarito Mountain Ski Area? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Pajarito Mountain Ski Area przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Pajarito Mountain Ski Area Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Pajarito Mountain Ski Area ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2023 – 2024 z datą otwarcia 15. gru 2023 i datą zamknięcia 14. kwi 2024. Dzięki 53 trasom i 6 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2023 – 2024 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (505) 662-5725.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.