Snow Trails Ceny karnetów 2022/23

Snow Trails Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Snow Trails? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Snow Trails Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w US$
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci0-5
Młodzież6-12
Dorośli13-69
Seniorzy70+
Obowiązuje w sezonie: 2022-2023Cennik obowiązuje do: 30 kwi 20230.00350.00495.00210.00
Dodatkowe informacje: GOLD PASSES: All Gold Season Passes Receive Unlimited Lift & Slope Access Any-Day, Any-Time. Gold Passholders simply wear Pass card and go Straight-to-the-Slopes! Visit resort website for the most up-to-date pass pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 26. sie 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Snow Trails Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
Ostatnia aktualizacja: 27 lis 2018
Młodzież6-12
Dorośli13+
1-dniowy31.0041.00
1-dniowy - weekend42.0052.00
Dodatkowe informacje: Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 27. lis 2018. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Snow Trails Zakwaterowanie

Snow Trails Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Snow Trails Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Snow Trails? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Snow Trails przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Snow Trails Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Snow Trails ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 17. gru 2023 i datą zamknięcia 10. mar 2024. Dzięki 19 trasom i 9 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (800) OHIO-SKI.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: