Najlepiej oceniane ośrodki

Ocena łączna

Ośrodek z trasami dla wszystkich poziomów zaawansowania, bliskie zakwaterowanie, liczne atrakcje apres ski i dobra szkoła narciarska to wspaniałe ferie na śniegu.

Najlepsze ośrodki narciarskie Oisans | Jakie są najpopularniejsze ośrodki narciarskie?

Na portalu Skiinfo narciarze i snowboardziści mogą oceniać ośrodki narciarskie - i to w różnych kategoriach. Który ośrodek narciarski jest najbardziej przyjazny rodzinom? Który z nich ma najlepsze stoki? Gdzie są najlepsze snowparki? Które ośrodki narciarskie są najlepsze na après-ski? Tutaj znajdziecie najlepsze ośrodki narciarskie. Ogólna ocena w rankingu opiera się nie tylko na głosach naszych użytkowników, ale także na opinii naszej redakcji i specjalnym algorytmie, który bierze pod uwagę wiele dodatkowych czynników. Czy twój ulubiony ośrodek narciarski znalazł się na liście najlepszych stacji w regionie Oisans? Zachęcamy też do udziału w naszym rankingu. Wystarczy kliknąć na dowolny ośrodek narciarski i wystawić mu ocenę.

Zaplanuj swój wyjazd

Ośrodki - Oisans | FAQ

Oisans, to teren we francuskich Alpach, znajdujący się na obszarze departamentów Isère i Hautes-Alpes. Skupia on 3 główne ośrodki narciarskie: Alpe d'Huez Grand Domain (L'Alpe d'Huez, Auris en Oisans, Oz en Oisans, Vaujany, Villard Reculas), Les 2 Alpes Domain(Les 2 Alpes, Venosc, Mont de Lans) oraz La Grave-La Meije. L'Alpe d'Huez i Les 2 Alpes, to dwa, międzynarodowej sławy kurorty. Zimą można tu uprawiać wszelkie rodzaje aktywności sportowej: narciarstwo zjazdowe, snowboard, narciarstwo biegowe, wędrówki na rakietach śnieżnych, a także wycieczki narciarskie, wspinaczki górskie i wspinaczki po lodzie.
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.