Ski Vitanová Oceny / Recenzje

Ski Vitanová – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Ski Vitanová – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Ski Vitanová dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Ski Vitanová – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie (3.3)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
krystian
bardzo przyjemny stok zarówno dla tych którzy mają niewielkie doświadczenie na nartach jak również dla zaawansowanych...można osiągnąć naprawdę duże szybkości ze względu na duże nachylenie w środkowej części stoku....brak kolejek to duży plus...kiedy u nas w tym samym czasie pełno ludzi tam można jeździć bez przeszkód...jedyny minus to że stok jest nie oświetlony i jest czynny tylko do 16.00....ogólnie SUPER polecam !!!!... Pełna opinia
7 lat temu
Marek S
Bardzo dobry stok, dobrze przygotowany, nie ma kolejek do wyciągu. Minusem było to, że gdy zepsuł się wyciąg narciarski, to przez 20 minut siedzieliśmy w zawieszeni na krzesełkach przy temperaturze -12C i wietrze. Było to bardzo nieprzyjemne, przemarzłem do kości. Brak informacji na temat tego co się wydarzyło. Kasjerka w sposób nieprzyjemny informowała o braku możliwości zwrotu pieniędzy dla Pani której małe dziecko było przerażone i przemarzło. Jest to duży minus!... Pełna opinia
Dobrze przygotowana trasa
Obsługa, wyciąg krzesełkowy
10 lat temu
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku Ski Vitanová, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.