Oregon, Willamette Pass

Willamette Pass Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Willamette Pass? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Willamette Pass Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w US$
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci13-18
Młodzież19-24
Dorośli37-64
Seniorzy65+
Obowiązuje w sezonie: 2023-2024Cennik obowiązuje do: 30 kwi 2024749.00849.001,149.00949.00
Dodatkowe informacje: Power Pass pricing. Visit resort website for the most up-to-date pass pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 10. paź 2023. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Willamette Pass Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
Ostatnia aktualizacja: 14 gru 2023
Dorośli
1-dniowy29.00
1-dniowy - weekend47.00
Dodatkowe informacje: Dec 27 Sample pricing as of this writing. Lift ticket pricing and availability are date specific. Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 14. gru 2023. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Willamette Pass Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Willamette Pass Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Willamette Pass? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Willamette Pass przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Willamette Pass Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Willamette Pass ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2023 – 2024 z datą otwarcia 10. sty 2024 i datą zamknięcia 28. kwi 2024. Dzięki 30 trasom i 6 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2023 – 2024 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu .

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.