La Plagne, Paradiski

Paradiski Ośrodki narciarskie

Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Paradiski Najlepiej oceniane ośrodki

Ocena łączna

Ośrodek z trasami dla wszystkich poziomów zaawansowania, bliskie zakwaterowanie, liczne atrakcje apres ski i dobra szkoła narciarska to wspaniałe ferie na śniegu.

Najlepsze ośrodki narciarskie Paradiski | Jakie są najpopularniejsze ośrodki narciarskie?

Na portalu Skiinfo narciarze i snowboardziści mogą oceniać ośrodki narciarskie - i to w różnych kategoriach. Który ośrodek narciarski jest najbardziej przyjazny rodzinom? Który z nich ma najlepsze stoki? Gdzie są najlepsze snowparki? Które ośrodki narciarskie są najlepsze na après-ski? Tutaj znajdziecie najlepsze ośrodki narciarskie. Ogólna ocena w rankingu opiera się nie tylko na głosach naszych użytkowników, ale także na opinii naszej redakcji i specjalnym algorytmie, który bierze pod uwagę wiele dodatkowych czynników. Czy twój ulubiony ośrodek narciarski znalazł się na liście najlepszych stacji w regionie Paradiski? Zachęcamy też do udziału w naszym rankingu. Wystarczy kliknąć na dowolny ośrodek narciarski i wystawić mu ocenę.

Zaplanuj swój wyjazd

Paradiski Zakwaterowanie

Ośrodki - Paradiski | FAQ

Obszar narciarski, Paradiski, to niezwykłe miejsce na wysokości od 1200 do 3250 m n. p. m. Paradiski oferuje wyjątkowy plac zabaw dla dzieci z 425 km tras narciarskich, przygotowanych dla wszystkich poziomów narciarskich, zarówno dla początkujących, jak i dla zawodowców. Prócz jazdy na nartach, snowboardu i telemark, w ośrodku narciarskim można uprawiać bobsled (jedyną olimpijską technikę saneczkarstwa we Francji), speed Flying, wspinaczki po lodzie i psie zaprzęgi. Paradiski proponuje szereg atrakcji dla grupy przyjaciół i całej rodziny! W 70% terenu narciarskiego znajduje się powyżej 2000 m n. p. m. i podlega sztucznemu naśnieżaniu, dzięki sieci jednych z najbardziej nowoczesnych na świecie maszyn. Są tu optymalne warunki śniegowe przez cały sezon zimowy. Trzy ośrodki - Les Arcs, Peisey Vallandry i La Plagne, składające się z 20 wsi, dają możliwość zakwaterowania i zapewniają gościom wyjątkową atmosferę. W zależności od gustu i preferencji, nocleg dostępny jest dla każdego. Wybór dotyczy hoteli z basenem, spa i / lub centrum fitness, domków rodzinnych w małej, tradycyjnej wsi, Savoyard, mieszkań do wynajmu na spółkę z przyjaciółmi lub domków w lesie.
Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.