Seven Springs Ceny karnetów 2022/23

Seven Springs Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Seven Springs? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Seven Springs Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w US$
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci5-12
Młodzież13-17
Dorośli18+
Obowiązuje w sezonie: 2022-2023Cennik obowiązuje do: 5 wrz 2022439.00859.00859.00
Dodatkowe informacje: Full Epic Pass pricing. Enjoy skiing and riding at Seven Springs, as well as unrestricted access to all 40 of our resorts across North America and more! Visit resort website for the most up-to-date pass pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 26. sie 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Seven Springs Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
Ostatnia aktualizacja: 5 lis 2018
Młodzież6-11
Dorośli12-69
1-dniowy55.0067.00
1-dniowy - weekend69.0087.00
Dodatkowe informacje: Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 05. lis 2018. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Seven Springs Zakwaterowanie

Seven Springs Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Seven Springs Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Seven Springs? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Seven Springs przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Seven Springs Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Seven Springs ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 24. lis 2023 i datą zamknięcia 07. kwi 2024. Dzięki 42 trasom i 14 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (800) 452-2223.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: