Ski centrum Kálnica Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Ski centrum Kálnica? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Ski centrum Kálnica Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w
Ostatnia aktualizacja: 15 lut 2019
Dzieci
Dorośli
Seniorzy60+
1-dniowy13.0015.007.50
1-dniowy - weekend13.0015.007.50
4-godzinny10.0012.006.00
Dodatkowe informacje: VSTUPNÉ ZA: 1,- € - Deti do 6 rokov a deti a mládež z detských domovov Z Ľ A V A 5 0 % : - ZŤP s preukazom - občania Kálnice - žiaci základných a stredných škôl v skupinách nad 10 osôb s pedagogickým dozorom Detský lístok: deti do vyšky 140 cm

Ostatnia aktualizacja cen 15. lut 2019. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Ski centrum Kálnica Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Ski centrum Kálnica Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Ski centrum Kálnica? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Ski centrum Kálnica przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Ski centrum Kálnica Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Ski centrum Kálnica ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2024 – 2025 z datą otwarcia 27. sty 2024 i datą zamknięcia 28. lut 2024. Dzięki 1 trasom i 1 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2024 – 2025 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +421 32 779 80 03.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.