Najlepiej oceniane ośrodki

Ocena łączna

Ośrodek z trasami dla wszystkich poziomów zaawansowania, bliskie zakwaterowanie, liczne atrakcje apres ski i dobra szkoła narciarska to wspaniałe ferie na śniegu.

Najlepsze ośrodki narciarskie Pyrenees-Orientales | Jakie są najpopularniejsze ośrodki narciarskie?

Na portalu Skiinfo narciarze i snowboardziści mogą oceniać ośrodki narciarskie - i to w różnych kategoriach. Który ośrodek narciarski jest najbardziej przyjazny rodzinom? Który z nich ma najlepsze stoki? Gdzie są najlepsze snowparki? Które ośrodki narciarskie są najlepsze na après-ski? Tutaj znajdziecie najlepsze ośrodki narciarskie. Ogólna ocena w rankingu opiera się nie tylko na głosach naszych użytkowników, ale także na opinii naszej redakcji i specjalnym algorytmie, który bierze pod uwagę wiele dodatkowych czynników. Czy twój ulubiony ośrodek narciarski znalazł się na liście najlepszych stacji w regionie Pyrenees-Orientales? Zachęcamy też do udziału w naszym rankingu. Wystarczy kliknąć na dowolny ośrodek narciarski i wystawić mu ocenę.

Zaplanuj swój wyjazd

Ośrodki - Pyrenees-Orientales | FAQ

W Pyrenees Orientales znajdziesz wszystkie śnieżne przyjemności. Występuje tu bogata oferta 9 ośrodków narciarskich: Font-Romeu-Pyrénées 2000, Formiguères, Les Angles, Porte-Puymorens, Puyvalador, La Quillane, Cerdagne-Puigmal 2900 i Espace Cambre d'Aze. Cerdagne-Puigmal w pełni zasługuje aby być nazywanym ośrodkiem narciarskim wysokogórskim: wyciąg narciarski Montserrat sięga do 2900 metrów nad poziomem morza, aby zobaczyć niesamowitą panoramę francuskiego i hiszpańskiego Cerdagne. Do dyspozycji miłośników nart jest obszar o łącznej powierzchni 320 ha. Zachowały się tu piękne lasy oraz otwarte przestrzenie, z naturalnymi, zapierającymi dech w piersiach krajobrazami. Każdy narciarz, niezależnie od swoich umiejętności, ma możliwość dotarcia do nartostrady położonej na wysokości 2900 m. Formiguères jest synonimem naturalnej przyrody, bogatej w duże zasoby leśne. Zachowały się wszystkie uroki jej autentyczności. Można tu uprawiać wszystkie rodzaje jazdy na nartach oraz surfing. Narciarstwo zjazdowe, narciarstwo biegowe, rakiety śnieżne – to wszystko czeka na miłośników śniegu. Naciesz się unikalnym widokiem Pirenejów! Les Angles i hotel Village! Resort Les Angles oferuje wszelkie udogodnienia dla narciarzy. Jego geograficzne położenie sprzyja znakomitym warunkom śniegowym oraz zapewnia wyjątkowy widok z Carlit na podnóża Góry Canigou i zbocza, prowadzące prosto do centrum miasta. Po renowacji wyciągów narciarskich w 2006 roku, Font-Romeu / Pyrénées 2000/, stoki narciarskie ulegały dalszej rozbudowie i modernizacji, powstawały nowe trasy, tereny przeznaczone tylko dla dzieci, snowpark. Ośrodek zapewnia odpoczynek pośród naturalnego, pięknego, słonecznego krajobrazu. Położony w samym sercu Pirenejów ośrodek narciarski Puyvalador zaprasza swym naturalnym, niczym nieskażonym krajobrazem, miłośników wolnych, otwartych przestrzeni. Puyvalador zaskoczy Was swą wyjątkowością – trasami pokrytymi lasem sosen. Poznaj cudowne tereny wyposażone w 63 armatki śnieżne, gwarantujące grubą pokrywę śnieżną. Le Ginèvre, obszar usytuowany między Madres i White Rock również zaprasza Was do swojego świata! Porte Puymorens, to mała wioska u wejścia do Parku Regionalnego katalońskich Pirenejów, na skrzyżowaniu Andora (15 km) i Hiszpanii (20 km). Teren ten sprzyja miłośnikom pustych, rozległych miejsc, a także miejscowości, które zachowały swoją autentyczną, górską duszę. Cambre d'gór Aze jest miejsce, w którym całe rodziny mogą się cieszyć środowiskiem naturalnym oraz świeżym powietrzem. Cambre d'Aze (Eyne i Saint-Pierre dels Forcats) zapewnia wszystkie aspekty życia w górach oraz bogate dziedzictwo architektoniczne w pięknym, naturalnym otoczeniu. Ośrodek ten zapewnia wyjątkowo dużo słonecznych dni oraz naturalny śnieg, wspomagany w razie potrzeby sztucznym zaśnieżaniem. Pozwala to na korzystanie ze wszystkich możliwych rodzajów narciarstwa, niezależnie od stopnia zaawansowania.
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.