Krasnaya Polyana Ceny karnetów 2022/23

Krasnaya Polyana Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Krasnaya Polyana? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Krasnaya Polyana Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci7-14
Dorośli15+
Obowiązuje w sezonie: 2022-2023Cennik obowiązuje do: 30 wrz 2022320.54698.05
Dodatkowe informacje: Сезонный именной ски-пасс 2022-2023 (Скидка 15% при покупке до 30 сентября) - Взрослый = 41650 ₽ | Детский = 19125 ₽

Ostatnia aktualizacja cen 16. wrz 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Krasnaya Polyana Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
Ostatnia aktualizacja: 27 sie 2013
Dodatkowe informacje:

Ostatnia aktualizacja cen 27. sie 2013. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Krasnaya Polyana Zakwaterowanie

Krasnaya Polyana Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Krasnaya Polyana Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Krasnaya Polyana? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Krasnaya Polyana przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Krasnaya Polyana Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Krasnaya Polyana ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 11. lut 2023 i datą zamknięcia 29. kwi 2023. Dzięki 31 trasom i 18 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +7 (938) 449 58 21.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: