Salzburg, Zauchensee - Flachauwinkl

Zauchensee Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Zauchensee? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Zauchensee Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w
Ostatnia aktualizacja: 15 kwi 2024
Dodatkowe informacje: Früh buchen & sparen mit dem Online Frühbucher-Bonus! Sichern Sie sich in unserem Online Ticketshop Ihren Skipass frühzeitig zum Bestpreis! **************** Vor- und Nachsaison gelten günstigere Tarife. Infos unter www.zauchensee.at

Ostatnia aktualizacja cen 15. kwi 2024. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Wypożyczalnie nart

Zauchensee Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Zauchensee Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Zauchensee? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Zauchensee przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Zauchensee Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Zauchensee ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2023 – 2024 z datą otwarcia 01. gru 2023 i datą zamknięcia 14. kwi 2024. Dzięki 29 trasom i 16 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2023 – 2024 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +43 (0) 6452 4000.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.