Giller - Hilchenbach - Lützel Ceny karnetów 2022/23

Giller - Hilchenbach - Lützel Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Giller - Hilchenbach - Lützel? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Giller - Hilchenbach - Lützel Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w
Ostatnia aktualizacja: 6 sie 2019
Dzieci6-16
Dorośli
1-dniowy13.0016.00
4-godzinny9.0012.00
Dodatkowe informacje: Zehner-Karte: Kinder und Jugendliche 6 bis 16 Jahre 5 Euro Erwachsene 7 Euro

Ostatnia aktualizacja cen 06. sie 2019. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Hilchenbach Zakwaterowanie

Giller - Hilchenbach - Lützel Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Giller - Hilchenbach - Lützel Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Giller - Hilchenbach - Lützel? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Giller - Hilchenbach - Lützel przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Giller - Hilchenbach - Lützel Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Giller - Hilchenbach - Lützel ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 29. gru 2023 i datą zamknięcia 09. mar 2024. Dzięki 1 trasom i 2 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu .

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: